Ter ondersteuning van sportverenigingen en andere vrijwilligersorganisaties biedt Borsele Beweegt in samenwerking met de gemeenten Kapelle, Reimerswaal en SMWO Goes verschillende, relevante cursussen en themabijeenkomsten aan voor verenigingen en hun vrijwilligers. Zij streven er naar om dit aanbod twee perioden per jaar aan te bieden, namelijk gedurende het voor- en najaar. Zodra de bijeenkomsten gepland zijn, kunt u hier de informatie vinden.

Heeft u suggesties voor een cursus of themabijeenkomst? Geef het door aan onze verenigingsondersteuner!

Hier vindt u het overzicht van de georganiseerde cursussen en themabijeenkomsten tijdens het voorjaar 2017 met daarbij een beschrijving van de doelgroep. Klik op één van de cursussen voor meer informatie en voor inschrijven.

Wilt u aan een of meerdere cursussen deelnemen? Schrijf u dan snel in, want vol is vol! Inschrijving is verplicht. Na inschrijving ontvangt u een bevestiging. Inschrijven kan via het digitale aanmeldformulier.

Meer weten? Neem dan contact op met onze verenigingsondersteuner Chris Bras.